Простий спосіб очистити духовку до блиску без зайвих зусильХочемо поділтися з вами простим легким способом очищення вашої духовки до блиску.


Фахівці наукового центру Джейкоба Ньюснера теж видно пошкодували своїх дружин і придумали простий, але дуже ефективний метод, як відчистити навіть сильно забруднену духовку. Причому, зробити це можна без особливих зусиль і за півгодини часу – не рахуючи ночі, поки придумана ними паста буде сама робити всю найскладнішу частину роботи.

Ось суть геніального винаходу!

Вам потрібні будуть:
Харчова сода – 4-5 столових ложок.
Оцет – 100 мл.
Вода.
Пульверизатор.
Мисочка.
Рукавички.

Зручніше буде починати процес ближче до вечора, щоб духовку не треба було включати.


Звільнити духовку від дек.

Соду в мисочці змішати з такою кількістю води, щоб вийшла в’язка кашка. За допомогою м’якої тканини нанести пасту по всій поверхні стінок, стелі і низу. Сода буквально відразу стане коричневою.

Ось в такому вигляді і залиште духовку в закритому вигляді мінімум на 12-14 годин.

Вранці, використовуючи мокру ганчірку (постійно прополіскуючи її), зніміть максимальну кількість соди з брудом. Обов’язково використовуйте рукавички – навіщо вам псувати свої руки!

Якщо десь залишилися розводи – не переживайте. Треба в пульверизатор налити оцет і розпорошити його по всіх поверхнях. Будьте обережні, щоб не вдихнути пари.

З’явиться піна і шипіння – це оцет взаємодіє з содою і розкладає її. Вам залишається тільки прибрати залишки пасти і забруднень, потім протерти духовку і віконце начисто.


Усе! Ваша духовка як новенька! Спасибі вам, добрі люди, які придумали цей метод. Я вже всіх знайомих навчила – і ви діліться!
SHARE
    Blogger Comment

0 коментарі :

Дописати коментар