Кулінарні поради

Сучасним молодим господаркам і уявити важко, як можна було раніше обходитися без Інтернету. Як тільки яке питання виникає, або з'являється проблема, ми відразу ж починаємо шукати відповіді у всесвітній мережі. А як же наші мами, бабусі і, тим більше, прабабусі раду господарству без цих миттєвих підказок? Корисні поради господиням вони знаходили в газетах, журналах і, як не дивно, настінних відривних календарях. Звичайно, все про все там написано не було. Тому й доводилося в чомусь покладатися на власну інтуїцію, в чомусь слідувати досвіду старших, а чомусь вчитися методом проб і помилок.Як би там не було, а досвід наших попередниць ох, який багатий. Так що нам з вами в деякому роді пощастило. Природно, що всі поради молодій господині неможливо вмістити в одній лише статті. Для цього, напевно, навіть однієї книги буде мало. Тим не менш, пропонуємо вам невелику добірку рекомендацій і життєвих хитрощів - поради для господинь.
поради господаркам


Дуже ризикує той, хто наважується давати поради господині на кухні. Жодна жінка не залишиться байдужою до подібного посяганню на її майстерність і хазяйновитість. Проте ми з вами не на кухні, тому без ризику дамо вам деякі поради, які обов'язково знадобляться будь-який, а особливо починаючої хозяюшке.
Варіть м'ясо з кісточкою, поклавши його в спочатку холодну воду, а м'якоть без кісток опускайте в окріп.
Для овочевого бульйону кладіть овочі в холодну воду. Якщо вам потрібно відварити смачні овочі без бульйону, то покладіть їх у каструлю, коли вода закипить.
Готовність випічки можна перевірити на суху зубочистку. Увіткніть паличку в пиріг і відразу ж вийміть. Якщо на ній не залишається налиплого сирого тіста, значить, ваша випічка готова.
Щоб швидше зварити бобові (квасоля або горох), через кожні десять хвилин додавайте в каструлю одну столову ложку холодної води.
У будь-який суп часник додавайте тільки в самому кінці приготування. А з готового супу чи борщу обов'язково виймайте лавровий лист.
Перевірити свіжість яєць можна, опустивши їх у соляний розчин (на літр води 100 г солі). Зіпсовані яйця спливуть, а свіжі опустяться на дно посуду.

У фарші для котлет яйця можна замінити картопляним крохмалем - дві столові ложки крохмалю на півкіло фаршу.
Зберігайте томатну пасту в холодильнику, налив зверху дуже тонкий шар рослинного масла. Тоді вона не запліснявіє.
Щоб шкаралупа яєць не тріснула при варінні, покладіть на дно каструлі, в якій вони варяться, перевернуте догори дном блюдце.
Для солоних страв використовуйте як підсилювача смаку цукор, а для солодких сіль - в мінімальних кількостях.
Зварені в мундирі овочі легше чистити, якщо остудити в холодній воді.
Щоб макарони НЕ злиплися при варінні, додайте у воду чайну ложку рослинної олії.
Ніколи не виймайте з форми ще гарячі пироги. Спочатку остудіть їх, окропивши водою і накривши чистим рушником.
Не використовуйте для кип'ятіння молока емальований посуд. У ній молоко підгорає.
Чи не збивайте яєчні білки в алюмінієвій каструлі. Білки придбають непривабливий сірий колір.
Свіжу зелень легко зберегти в холодильнику, поставивши її в склянку з водою, як квіти у вазу.
Смажене м'ясо вийде соковитим, якщо спочатку його обсмажити на сильному вогні до легкої скоринки, а продовжувати готувати на повільному вогні.
Ніколи не соліть страви на самому початку приготування.
Заморожуючи м'ясо, відправляйте його в морозилку немитим. А от рибу, навпаки, спочатку вимийте і попатраєте.
Не зберігайте картоплю в холодильнику. Від цього він стає жорстким
http://amlima.com/moda/7311-korisni-poradi-gospodinjam-abo-vik-zhivi-vik-uchis.html
SHARE
    Blogger Comment

0 коментарі :

Дописати коментар